Alaçatı’da Butik Otel Arayanlar Bu Yazıyı Okusun

11 Mayıs 2017

Geçen sonbaharda iki buçuk ay Alaçatı’da, Benceev’den (@benceevbenceatolye) ev kiralamıştım. Sonrasında da farketmişsinizdir sık sık Alaçatı’ya gitmeye devam ettim. Biraz nazlansa da yaz yavaş yavaş yüzünü göstermeye başladığına göre ufak ufak tatil planları, haftasonu kaçamakları yapmanın da vakti geldi. Ben de Alaçatıdan bir otel tavsiyesinde bulunayım dedim.

Vintage Hotel, Alaçatı’nın köy içi bölgesinde hem meydana iki dakika yürüyüş mesafesinde hem de kalabalıktan ve mekanların gürültüsünden uzakta gerçek bir butik otel. Toplam sekiz odası var. Odaların neredeyse hepsinde kaldığım için rahatlıkla söyleyebilirim ki her birinde bir otel odasından bekleyeceklerinizi bulacaksınız.

Vintage Hotel’in en güzel yanlarından biri kayısı ve limon ağaçlarının altında püfür püfür kitabınızı okuyabileceğiniz, içkinizi yudumlayacağınız ya da sadece kestirebileceğiniz kocaman bir arka bahçesi ve verandasının olması.

Unutmadan, otel yaz-kış açık. Odalar da gayet güzel ısınıyor. Alaçatı’nın keyfini sonbahar veya kışın çıkarmak isteyenlerin aklında olsun.

Vintage Hotel’e gidecek olursanız benden bir selam söyleyin 🙂

 

Vintage Alaçatı

3046 Sokak No.2 35930 Alaçatı

info@vintagealacati.com | +90 (232) 716 0 716

Sadece yetişkinler için.