Plus Kitchen Nişantaşı

12 Haziran 2015

image

Nişantaşı’nda hem oturup hem çalışınca açılan her yeni mekan ayrı bir mutluluk kaynağı oluyor. Daha önce Trump Towers, Maslak Uniq ve Zorlu Center’da şubeleri olan Plus Kitchen sonunda Nişantaşı’a geldi ve en çok da buraya yakıştı gibi duruyor. Plus Kitchen daha önceki yazılarımızdan birinde bahsettiğimiz Doğaya Dönüş’ün karşı kaldırımına konumlanmış. Hem içeride hem dışarıda oturabiliyorsunuz. Servisinizi kendiniz yapıyorsunuz, oturmadan önce de hesabınızı ödüyorsunuz. Zaten içeri girdiğinizde hem bir cafe hem de bir dükkan olduğunu göreceksiniz.

Hemen sol tarafta raf raf kavanozlara dizilmiş çeşit çeşit zeytinyağlıların, salataların, wraplerin, sandviçlerin ve tatlıların yer aldığı market rafına benzer bir raf göreceksiniz. Dükkanın ortasında ise satın alabileceğiniz reçeller, granolalar, zeytinler ve dükkanda kullanılan servis tabaklarından, saklama kavanozlarını göreceksiniz. Sadece bu ürünler değil, günlük olarak hem öğlen hem akşam yemeği için bir kaç çeşit sıcak yemek de çıkıyor. Öğlen  yemeği saat 12 gibi, akşam yemeği ise 6:00-6:300 gibi çıkıyor. Sıcak yemekler bir saat içinde tükenebiliyor, haberiniz olsun. Soğuk yemeklerin neredeyse hepsi cam kavanozlarda satılıyor ve servis ediliyor. Güzel haber ise eğer isterseniz bu kavanozları alıp evinize götürebiliyorsunuz. Gece saat 11:00-11:30’a kadar açık.

fotoğraf

Plus Kitchen’ın mottosu sağlıklı ve lezzetli yemek. Çalışanların hepsi de güler yüzlü ve sonsuz yardımcı olunca söylenecek başka söze gerek kalmıyor. Biz şimdiden müdavimi olduk.

[separator type=”thin”]

image-3

Plus Kitchen Nişantaşı

Ahmet Fetgari Sokak. No. 31, Nişantaşı

http://www.pluskitchen.com.tr

 

Benzer İçerikler

Yorum yapılmamış

    Yorum Yaz