MAHALO COFFEE SHOP – Karaköy

12 Mayıs 2015

Mahalo dekor 3

Karaköy deyince hepimizin aklına Kılıçali Paşa Cami’nden başlayıp Kemeraltı Caddesi ve Kemankeş Caddesi arasında kalan dikdörtgen şeklindeki alan geliyor. Halbuki Karaköy bugünlerde çok popüler olan ve bizim de çok sevdiğimiz bir sürü kafenin olduğu bu bölgeden ibaret değil. Mahalo Coffee Shop da artık aşina olduğunuz bu sokaklarda gezerken bulabileceğiniz bir yer değil. Bankalar Caddesi’ndeki Salt Galata’nın arka sokağında Galata Hırdavatçılar Çarşısı’nın tam karşısında bir üçüncü dalga kahvecisi.

image-4

Mahalo Coffee Shop’un yüksek tavanı mekanın en büyük avantajlarından biri. Tek tek masalar olduğu gibi artık çok rastlanan büyük bir paylaşım masası da var. Dışarıda oturabileceğiniz ufak bir alanı da var. Siparişlerinizi çeşit çeşit keklerin, poağaçaların ve sandviçlerin sergilendiği rengarenk barından veriyorsunuz, ama siparişlerinizi ve hesabınızı masanıza getiriyorlar. Yiyecek çok fazla çeşit yok. Bir çeşit salataları ve sandviçleri dışında pek bir şey yok. Fakat hafta sonları brunch olduğunu da söyleyelim. Çalışanların hepsi güleryüzlü ve yardımcı. İster arkadaşınızla gidin, ister tek başınıza gidip gazetenizi, derginizi okuyun, işlerinizi halledin, ilk gittiğiniz seferden itibaren sanki müdaviymiş gibi rahat hissedeceğiniz bir yer.

 

[separator type=”thin”]

Mahalo Coffe Shop

Arap Cami Mahallesi, Söğüt Sokak

No.1 Beyoğlu

0 212 243 43 89

1 Yorum

  • Reply
    İstanbul'un Tarih Kokan Gözde Semti Karaköy'de Keşfedilmeyi Bekleyen 17 Süpersonik Kafe | Meraklilar
    3 Aralık 2017 at 14:17

    […] KaynakSiparişlerinizi çeşit çeşit keklerin, poğaçaların ve sandviçlerin sergilendiği rengarenk barından veriyorsunuz, ama siparişlerinizi ve hesabınızı masanıza getiriyorlar. Yiyecek çok fazla çeşit yok. Bir çeşit salataları ve sandviçleri dışında pek bir şey yok. Fakat hafta sonları brunch olduğunu da söyleyelim. Çalışanların hepsi güleryüzlü ve yardımcı. İster arkadaşınızla gidin, ister tek başınıza gidip gazetenizi, derginizi okuyun, işlerinizi halledin, ilk gittiğiniz seferden itibaren sanki müdaviymiş gibi rahat hissedeceğiniz bir yer.Arap Cami Mahallesi, Söğüt Sokak, No: 1, Beyoğlu/ İstanbul […]

Yorum Yaz